Classificació individuals jornada 5 Segona divisió est 2014


5 - RECORREGUT PITCH & PUTT DE TENNIS MORA,   Segona divisió est 2014

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 MARTINEZ MESA, MANEL 46 -8 51 +5 +5.3 +5.9 1º BACKSWING BLANES
2 SERRA BLANCH, JORDI 50 -4 54 +4 +3.9 +3.9 1º XERINOLA TENNIS MORA
3 RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER 51 -3 54 +3 +3.3 +3.3 1º P&P PERALADA
4 ROGER PUJOL, MIQUEL 52 -2 57 +5 +5.2 +5.2 2º BACKSWING BLANES
5 GOMEZ MARTA, MARIO 53 -1 53 0 +0.1 +0.3 1º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
6 FARRES FALCO, IGNASI 53 -1 53 0 +0.4 +0.6 1º PAR 2008 J+J
7 TRESSERRAS DEL RIO, FSC.XAVIER 53 -1 54 +1 +0.8 +0.8 3º BACKSWING BLANES
8 MONTERO SANCHEZ, PILAR 53 -1 54 +1 +1.1 +1.1 1º VALLROMANES B
9 SANCHEZ LLADO, BERNA 53 -1 54 +1 +1.5 +1.5 2º PAR 2008 J+J
10 CARRERAS INVERNO, DANIEL 53 -1 56 +3 +2.7 +2.7 1º AMICS DE FRANCIAC
11 TORRADO BARDES, ALBERTO 54 0 53 1 0.5 0.3 1º PLATJA D'ARO CRISTINENC
12 MARTINEZ FERRE, VICENS 54 0 54 0 +0.3 +0.3 1º FORRAIRES
13 FONT PRAT, ANTONI 54 0 54 0 +0.4 +0.4 1º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
14 MONTERO CONTRERAS, JORGE ALEJANDRO 54 0 55 +1 +1.4 +1.4 2º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
15 GAMERO MERINO, JAVIER 54 0 57 +3 +3.4 +3.4 3º PAR 2008 J+J
16 VIDAL SERRAT, JAUME 54 0 58 +4 +4.5 +4.5 1º MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
17 SHUKHART CUETO, ERIK 55 +1 52 3 2.8 2.4 1º PAPALUS
18 VAN ZANTVOORT, ANTONIUS 55 +1 56 +1 +1.3 +1.3 2º PAPALUS
19 GARCIA CARPINTERO SANCHEZ, LUIS 55 +1 56 +1 +1.4 +1.4 1º HCP1 EL NOU RESTAURANT
20 LOPEZ FUENTES, JOSE 55 +1 58 +3 +2.7 +2.7 3º PAPALUS
21 RAMOS MERINO, RAFAEL 55 +1 59 +4 +3.7 +3.7 2º XERINOLA TENNIS MORA
22 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR 55 +1 59 +4 +3.7 +3.7 2º P&P PERALADA
23 BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO 55 +1 59 +4 +3.8 +3.8 2º HCP1 EL NOU RESTAURANT
24 PONSDOMENECH CALVET, XAVIER 55 +1 60 +5 +4.6 +4.4 4º PAPALUS
25 CABALLERO PUENTE, FRANCISCO JOSE 56 +2 52 4 4.2 3.8 3º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
26 LARRAGAY GARCIA, XAVIER 56 +2 55 1 1.1 1.1 1º PLATJA D'ARO RIDAURA
27 MARTINEZ PADILLA, JUAN 56 +2 57 +1 +0.6 +0.6 2º PLATJA D'ARO RIDAURA
28 LLORET ESPINET, FREDERIC 56 +2 58 +2 +2.5 +2.5 3º PLATJA D'ARO RIDAURA
29 RIBAS ALONSO, JOSEP 56 +2 60 +4 +3.9 +3.7 1º LA GARRIGA A
30 MOLINA ORENCH, JOAN 56 +2 61 +5 +5.1 +4.9 4º BACKSWING BLANES
31 SANCHEZ GONZALEZ, JUAN BAUTIST 57 +3 56 1 0.5 0.5 2º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
32 PERALVAREZ FERNANDEZ, JUAN FCO. 57 +3 57 0 0.1 0.1 3º HCP1 EL NOU RESTAURANT
33 BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER 57 +3 58 +1 +0.6 +0.6 4º HCP1 EL NOU RESTAURANT
34 JIMENEZ MAESO, RAMON 57 +3 61 +4 +4.2 +4 2º VALLROMANES B
35 CANYELLES COMES, XAVIER 58 +4 55 3 2.7 2.7 3º VALLROMANES B
36 BALAGUE VILADRICH, XAVIER 58 +4 56 2 1.5 1.5 1º GUALTA QUINCES
37 RODRIGUEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL 58 +4 57 1 1.2 1.2 4º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
38 MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER 58 +4 57 1 0.8 0.8 2º GUALTA QUINCES
39 JUANOLA SERRA, CARLES 58 +4 59 +1 +1 +1 3º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
40 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER 58 +4 59 +1 +1.5 +1.5 3º XERINOLA TENNIS MORA
41 SORIA ALVAREZ, JOSE 58 +4 61 +3 +3.4 +3.2 2º MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
42 ROVIRA PASTELLS, LLUIS 59 +5 58 1 1.1 1.1 2º AMICS DE FRANCIAC
43 PERAFERRER MORENO, RICARD 59 +5 58 1 0.6 0.6 3º AMICS DE FRANCIAC
44 AGEA PEÑA, JOAN CARLES 59 +5 58 1 0.5 0.5 4º PLATJA D'ARO RIDAURA
45 IBANYEZ TORRES, MARC 59 +5 58 1 0.5 0.5 1º CANTERA BADALONA MOGAUTO
46 CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP 59 +5 60 +1 +0.8 +0.6 2º PLATJA D'ARO CRISTINENC
47 SAAVEDRA RECIO, PEDRO 59 +5 61 +2 +2.2 +2 1º SANT CEBRIA BLAU
48 FARRES BALLESTE, IGNASI 60 +6 58 2 1.7 1.7 2º CANTERA BADALONA MOGAUTO
49 PRAT CASAS, PERE 60 +6 59 1 0.5 0.5 3º MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
50 GONZALEZ ARENAS, PERE 60 +6 60 0 0.4 0.6 3º P&P PERALADA
51 CHAVES GARRIDO, SERGI 60 +6 61 +1 +1.5 +1.3 4º PAR 2008 J+J
52 LOPEZ MIGUEL, RICARD 60 +6 62 +2 +1.7 +1.5 2º SANT CEBRIA BLAU
53 GOMEZ GARGALLO, EUGENIO 60 +6 62 +2 +2.1 +1.9 4º VALLROMANES B
54 AGUILAR SOLE, ISMAEL 60 +6 62 +2 +2.2 +2 2º LA GARRIGA A
55 PRATS VIÑAS, IGNASI 60 +6 63 +3 +3.1 +2.9 4º P&P PERALADA
56 JORDA PEREZ, ORIOL 61 +7 60 1 1.3 1.5 3º PLATJA D'ARO CRISTINENC
57 SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO 61 +7 60 1 1.2 1.4 3º GUALTA QUINCES
58 BERGES DOMENE, JOSE ANDRES 61 +7 61 0 0.1 0.3 2º FORRAIRES
59 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS 61 +7 61 0 0 0.2 4º AMICS DE FRANCIAC
60 SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO 62 +8 63 +1 +1.1 +0.9 4º XERINOLA TENNIS MORA
61 MARTI BARRACHINA, JOSEP Mª 62 +8 64 +2 +2 +1.8 3º SANT CEBRIA BLAU
62 PERAGON CARALT, CARLES 63 +9 61 2 2.4 2.6 4º MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
63 LOPEZ GUTIERREZ, DANIEL 63 +9 62 1 1.1 1.3 3º LA GARRIGA A
64 SANCHEZ ESTEVEZ, JESUS 63 +9 64 +1 +1 +0.8 3º FORRAIRES
65 IBAÑEZ ALBERCA, JAVIER 64 +10 60 4 4.3 4.5 3º CANTERA BADALONA MOGAUTO
66 PERICAS CANO, ALEX 64 +10 64 0 0.2 0.4 4º LA GARRIGA A
67 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT 66 +12 67 +1 +1.2 +1 4º SANT CEBRIA BLAU
68 FARRES BALLESTE, MARTA 67 +13 66 1 1.0 1.2 4º CANTERA BADALONA MOGAUTO
69 PEREZ MELLADO, OSCAR 68 +14 67 1 0.6 0.8 4º FORRAIRES
70 LLORET DALMAU, ALBERT 69 +15 64 5 4.8 5.0 4º PLATJA D'ARO CRISTINENC
71 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE 70 +16 70 0 0.3 0.5 4º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
72 FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO 71 +17 70 1 0.6 0.8 4º GUALTA QUINCES
73 CREHUET GIL, ALEX 100 +46 100 1 1.2 1.2

Publicitat:Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Dissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfBotiga on-line de Golf i Pitch and PuttJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Federació Catalana de Pitch and Putt