Classificació individuals jornada 2 Quarta divisió centre G2 2013


2 - ESCOLA DE GOLF HCP 1 PITCH & PUTT,   Quarta divisió centre G2 2013

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 NIETO ESTEBAN, ALEJANDRO 54 0 49 5 4.5 3.5 1º CLUB ESPORTIU LOPI
2 PARMER, ADAM 55 +1 50 5 4.7 3.9 1º G. EIXAMPLE
3 TENOR PEREZ, PEDRO 55 +1 56 +1 +0.8 +0.8 1º CANAL OLIMPIC
4 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 56 +2 52 4 4.2 3.8 1º P&P EL PRAT
5 ESTEBANELL MARTINEZ, JOSEP AN 56 +2 52 4 3.9 3.5 1º TEIA RUSKY TEAM
6 XIMENES CASAS, CARLES 56 +2 53 3 3.4 3.2 1º SANT CEBRIA INVICTUS
7 GARCIA CONESA, RAMSES 56 +2 54 2 2.4 2.4 1º RYDER PUTT
8 LOPEZ CALONGE, ADAN 56 +2 59 +3 +3.2 +3.2 2º CANAL OLIMPIC
9 MURPHY, ANDREW 57 +3 48 9 9.1 6.7 2º G. EIXAMPLE
10 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 57 +3 52 5 4.6 4.2 1º VILASSAR PITCH & PUTT
11 MACAYA BERNAD, GONZALO 58 +4 53 5 4.9 4.7 2º P&P EL PRAT
12 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE 58 +4 56 2 2.1 2.1 1º C.E. LA COLMENA
13 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 58 +4 56 2 1.5 1.5 1º PARES I FILLS HCP1
14 PEIRO NAVARRO, NIL 59 +5 55 4 3.5 3.5 2º PARES I FILLS HCP1
15 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP 59 +5 57 2 1.5 1.5 2º TEIA RUSKY TEAM
16 MENDOZA BLASCO, ANDRES 60 +6 59 1 0.7 0.7 1º LOS OTROS GALLITOS
17 MIER CAMPO, DIEGO 60 +6 61 +1 +1.5 +1.3 1º NOVA ICARIA Impacto 33
18 HERRERA VENTURA, CARLOS 61 +7 50 11 11.0 9.4 2º NOVA ICARIA Impacto 33
19 GARCIA AZORIN, PEDRO 61 +7 56 5 5.2 5.2 2º C.E. LA COLMENA
20 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 61 +7 59 2 2.2 2.2 3º PARES I FILLS HCP1
21 SAENZ GRIÑO, ALBERT 61 +7 60 1 0.8 1.0 2º CLUB ESPORTIU LOPI
22 POZO ALCANTARA, ANTONIO 62 +8 59 3 3.4 3.4 2º SANT CEBRIA INVICTUS
23 CARDONA TRIAS, FRANCESC 62 +8 59 3 2.6 2.6 3º TEIA RUSKY TEAM
24 SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO 62 +8 60 2 1.8 2.0 2º VILASSAR PITCH & PUTT
25 LOPEZ LOSADA, MANUEL 62 +8 61 1 1.3 1.5 1º P&P TEIA B
26 FARRAN FERNANDEZ, MARTI 63 +9 57 6 6.2 6.2 2º RYDER PUTT
27 GUERRERO PORTOLES, ANTONIO 63 +9 58 5 4.6 4.6 3º CANAL OLIMPIC
28 GONZALEZ GRACIA, ENRIC 63 +9 59 4 4.1 4.1 2º PITCH & PUTT LA GARRIGA B
29 BOIX BORRELL, JOSEP 63 +9 59 4 3.5 3.5 1º PITCH & PUTT LA GARRIGA B
30 SUERO MARQUES, FRANCESC 63 +9 60 3 2.8 3.0 3º RYDER PUTT
31 MARTOS ESPINAR, DAVID 64 +10 53 11 10.5 10.1 3º G. EIXAMPLE
32 DOCAMPO GARCIA, SONIA 64 +10 58 6 5.6 5.6 3º CLUB ESPORTIU LOPI
33 PAEZ SANCHEZ, MANEL 64 +10 59 5 5.1 5.1 1º MANRESA 2010
34 PUJOL RIBAS, JOAN 64 +10 60 4 3.9 4.1 3º P&P EL PRAT
35 GOMEZ RAMIREZ, MANUEL 64 +10 60 4 3.6 3.8 2º LOS OTROS GALLITOS
36 LOPEZ CEA, CARLOS 64 +10 64 0 +0.5 +0.3 2º P&P TEIA B
37 MAS MONTEYS, XAVIER 65 +11 62 3 2.5 2.7 3º LOS OTROS GALLITOS
38 CAMACHO LIESA, JOAN 65 +11 63 2 1.8 2.0 3º VILASSAR PITCH & PUTT
39 CHINCHILLA ALADID, JOSE 66 +12 62 4 4.4 4.6 3º PITCH & PUTT LA GARRIGA B
40 DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS 66 +12 62 4 4.1 4.3 3º NOVA ICARIA Impacto 33
41 CASTRO RUBIO, JUAN JOSE 67 +13 63 4 3.9 4.1 4º PITCH & PUTT LA GARRIGA B
42 VALVERDE GARCIA, OSCAR 67 +13 69 +2 +1.8 +1.6 4º NOVA ICARIA Impacto 33
43 VALLE GARCIA, JUAN 68 +14 64 4 4.1 4.3 3º C.E. LA COLMENA
44 NOGUERA SAUS, JUAN 69 +15 61 8 7.8 8.0 1º C.G. NATACIO MONTJUIB B
45 HERNANDEZ PIQUER, JOSEP 69 +15 66 3 3.3 3.5 4º CLUB ESPORTIU LOPI
46 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 69 +15 68 1 0.8 1.0 4º TEIA RUSKY TEAM
47 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 69 +15 68 1 0.6 0.8 4º PARES I FILLS HCP1
48 ALGUACIL GALLARDO, JUAN ANTONIO 70 +16 63 7 7.3 7.5 4º C.E. LA COLMENA
49 PUYOL MOR, RAMON-TOMAS 70 +16 65 5 4.6 4.8 4º P&P EL PRAT
50 HARRIS TENOR, XAVIER 71 +17 60 11 10.5 10.7 4º CANAL OLIMPIC
51 GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL 71 +17 65 6 6.0 6.2 2º MANRESA 2010
52 CAPDEVILA PARDINA, FERNANDO 72 +18 73 +1 +0.8 +0.6 3º P&P TEIA B
53 NUEVA TAPIA, MIGUEL 74 +20 59 15 14.7 14.7 2º C.G. NATACIO MONTJUIB B
54 ASPA PUIG, JORDI 76 +22 71 5 4.9 5.1 4º P&P TEIA B
55 UBACH TRABAL, POL 76 +22 72 4 4.2 4.4 4º VILASSAR PITCH & PUTT
56 NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS 76 +22 73 3 3.1 3.3 4º LOS OTROS GALLITOS
57 RODULFO CLAROS, JAVIER 77 +23 70 7 6.5 6.7 4º RYDER PUTT
58 ROMERO GARCIA, JUAN JULIAN 77 +23 71 6 5.9 6.1 3º MANRESA 2010
59 ARNAU SANS, JOSEP MARIA 78 +24 71 7 6.9 7.1 3º SANT CEBRIA INVICTUS
60 TARRAGO GALCERAN, ROSENDO 81 +27 68 13 13.4 13.6 3º C.G. NATACIO MONTJUIB B
61 CARRASCO GARCIA, OSCAR 82 +28 77 5 5.0 5.2 4º MANRESA 2010
62 AGUDO TORTAJADA, FRANCISCO ALFREDO 90 +36 79 11 10.8 11.0 4º C.G. NATACIO MONTJUIB B
63 LEMUS TOMAS, FERRAN 97 +43 80 17 16.5 16.7 4º G. EIXAMPLE
64 PUIG VINARDELL, CARLES 100 +46 100 7 7.0 7.2 4º SANT CEBRIA INVICTUS

Publicitat:Dissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Dissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfBotiga on-line de Golf i Pitch and PuttHostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesFederació Catalana de Pitch and PuttJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.