Classificació individuals jornada 7 Tercera divisió oest 2013


7 - OLLER DEL MAS PITCH & PUTT,   Tercera divisió oest 2013

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 BAENA NOHALES, JOSE MANUEL 51 -3 51 0 +0.3 +0.9 1º MANRESA 2008
2 CHAO PARADAS, LUIS 53 -1 56 +3 +3.4 +3.4 1º INELCA MULLIGAN A
3 VAZQUEZ RIANCHO, CARLOS 54 0 55 +1 +0.9 +0.9 2º MANRESA 2008
4 TEJERO TORRES, ENRIQUE 55 +1 52 3 3.1 2.7 1º P&P BONMONT
5 FORT LOPEZ, MARC 55 +1 56 +1 +1.2 +1.2 1º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
6 MENTA SALA, ROSENDO 55 +1 56 +1 +1.3 +1.3 1º LLEIDA TEAM G.
7 GOMEZ UREÑA, RICARDO 56 +2 53 3 3.2 3.0 1º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
8 SALA COLLADO, FRANCESC 56 +2 54 2 1.5 1.5 1º URGELL
9 ESPINAL FREIXAS, ANTONI 56 +2 58 +2 +2.3 +2.3 1º @KIPILLU.CAT
10 FARRE SURIA, ROMAN 58 +4 55 3 2.5 2.5 2º URGELL
11 CIRCUNS COTS, JOAN 58 +4 56 2 2.2 2.2 2º INELCA MULLIGAN A
12 SOLER CEGARRA, MELCIOR 58 +4 57 1 1.1 1.1 2º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
13 LOPEZ LEON, ALBERTO 58 +4 58 0 0.3 0.3 1º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
14 CASTILLO VAZQUEZ, JUAN 58 +4 58 0 0.2 0.2 2º LLEIDA TEAM G.
15 ROS ARGANDOÑA, MARIANO 58 +4 59 +1 +0.7 +0.7 1º bonÀrea A
16 LEON HUGUET, ANTONIO 58 +4 59 +1 +1 +1 3º INELCA MULLIGAN A
17 BAZ NAVAS, ALBERTO MIGUEL 58 +4 60 +2 +2 +1.8 1º LA FIGUEROLA RESORT
18 CISCAR ARNAU, LLORENÇ 59 +5 54 5 4.7 4.7 2º @KIPILLU.CAT
19 ROMERO RUIZ, JORDI 59 +5 55 4 4.2 4.2 4º INELCA MULLIGAN A
20 MARTINEZ BERLANGA, JOSE MANUEL 59 +5 57 2 2.4 2.4 2º P&P BONMONT
21 LEAL AGUILAR, SALVADOR 59 +5 57 2 1.6 1.6 2º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
22 AGUILAR MARTINEZ, JOAQUIN 59 +5 58 1 0.9 0.9 1º FORA LIMITS OULETS
23 ORTIZ PEDRERO, JOSE LUIS 59 +5 58 1 0.8 0.8 3º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
24 BARREYRO SEJAS, JOSE CARMELO 59 +5 58 1 0.6 0.6 2º LA FIGUEROLA RESORT
25 FARRENY COSTA, HERMENEGILD 59 +5 59 0 0.4 0.4 1º bonÀrea B
26 SERRANO LEON, DANIEL 59 +5 59 0 0.4 0.4 1º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
27 MARTINEZ CHICO, ANGEL 59 +5 59 0 0.3 0.3 4º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
28 BALDILLOU VALLS, JOAN 59 +5 62 +3 +2.6 +2.4 3º URGELL
29 CASTELLANA CIRCUNS, JORDI 60 +6 57 3 2.5 2.5 2º bonÀrea B
30 NIETO SOGAS, JOSEP 60 +6 58 2 1.9 1.9 1º BLADE SHOOT
31 ROJAS LOPEZ, JUAN 60 +6 59 1 0.7 0.7 3º LLEIDA TEAM G.
32 SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP 60 +6 59 1 0.5 0.5 2º bonÀrea A
33 JOUNOU TOMAS, ANTON 60 +6 60 0 0.4 0.6 2º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
34 BALTES, NICULAE 60 +6 60 0 +0.5 +0.3 3º bonÀrea A
35 ARTEAGA PADILLA, JOSE MARIA 60 +6 61 +1 +0.7 +0.5 2º BLADE SHOOT
36 LOPEZ CACHARRO, PERE 61 +7 56 5 5.3 5.3 2º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
37 CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA 61 +7 57 4 4.3 4.3 4º @KIPILLU.CAT
38 LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR 61 +7 57 4 3.5 3.5 3º @KIPILLU.CAT
39 MARTI PALAU, XAVIER 61 +7 58 3 3.0 3.0 2º FORA LIMITS OULETS
40 SEGUES LOPEZ, ANTONIO 61 +7 59 2 2.4 2.4 1º FREAKANDRAW
41 SATORRES LLOSES, FRANCESC 61 +7 59 2 2.3 2.3 4º URGELL
42 RIAL PLA, JOAN 61 +7 60 1 0.5 0.7 3º bonÀrea B
43 LLORET ROIG, VICENÇ 61 +7 61 0 0 0.2 3º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
44 HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE 61 +7 62 +1 +1 +0.8 3º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
45 ESTELLER PLA, ROGER 61 +7 62 +1 +1.5 +1.3 1º GELIDA P&P
46 VILADEGUT TRILLA, CARLES 62 +8 57 5 4.9 4.9 1º TOT GREENS LLEIDA
47 GARCIA ROS, JOSEP 62 +8 60 2 1.5 1.7 4º bonÀrea B
48 PARIS GIBERT, MARC 62 +8 63 +1 +0.7 +0.5 2º GELIDA P&P
49 RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO 62 +8 64 +2 +2.3 +2.1 3º MANRESA 2008
50 AMENOS BOSCH, GERARD 63 +9 61 2 2.1 2.3 2º FREAKANDRAW
51 ROIG COBOS, JAUME 63 +9 61 2 1.6 1.8 2º TOT GREENS LLEIDA
52 SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL 63 +9 63 0 +0.1 0.1 3º GELIDA P&P
53 PRATS BALAGUE, JOSE LUIS 63 +9 67 +4 +4.3 +4.1 4º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
54 LOPEZ GIMENEZ, CESAR 64 +10 60 4 3.5 3.7 3º P&P BONMONT
55 RODRIGUEZ GONZALEZ, JOSE LUIS 64 +10 61 3 3.1 3.3 3º BLADE SHOOT
56 ROMERA ALONSO, JUAN ANTONIO 64 +10 66 +2 +1.8 +1.6 4º LLEIDA TEAM G.
57 LLOPART SALVANS, JORDI 65 +11 61 4 4.2 4.4 4º BLADE SHOOT
58 SUBIRA SERENTILL, MARIO 65 +11 63 2 1.5 1.7 3º TOT GREENS LLEIDA
59 GUARDIOLA MATONS, ISIDRE 65 +11 65 0 0.1 0.3 4º bonÀrea A
60 RODRIGUEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL 65 +11 65 0 +0.2 0 4º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
61 MASIP SERO, JOSEP JOAN 65 +11 67 +2 +2.4 +2.2 3º LA FIGUEROLA RESORT
62 GIRO ESCUR, JAUME 66 +12 60 6 6.2 6.4 3º FREAKANDRAW
63 VAZQUEZ RIBA, ENRIQUE 66 +12 61 5 4.8 5.0 4º FREAKANDRAW
64 REGALADO LEAL, DEOGRACIAS 66 +12 64 2 2.4 2.6 4º P&P BONMONT
65 SUBIRA PALAU, JORDI 67 +13 66 1 1.4 1.6 4º TOT GREENS LLEIDA
66 QUINTANA AGUILERA, DIEGO 68 +14 64 4 4.1 4.3 3º FORA LIMITS OULETS
67 LLEONART OLIVER, ROGER 70 +16 67 3 2.7 2.9 4º MANRESA 2008
68 TARRIDA BARRANCO, VICTOR 71 +17 71 0 0.2 0.4 4º GELIDA P&P
69 CHAFER JORNET, ALBERT 72 +18 70 2 2.2 2.4 4º LA FIGUEROLA RESORT
70 PUGA VILLAVERDE, FCO.XAVIER 74 +20 59 15 15.2 15.2 3º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
71 SUBIRANA MONTARDIT, PEDRO 75 +21 66 9 9.3 9.5 4º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
72 FERNANDEZ BOILLOUX, HORACE ANDRE 110 +56 107 3 2.6 2.8 4º FORA LIMITS OULETS

Publicitat:Dissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfBotiga on-line de Golf i Pitch and PuttDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesFederació Catalana de Pitch and PuttJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.