Classificació individuals jornada 2 Tercera divisió oest 2013


2 - PITCH & PUTT LLEIDA,   Tercera divisió oest 2013

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 ROCA ROSICH, JOSEP 52 -2 52 0 0.1 +0.3 1º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
2 GOMEZ MARTA, MARIO 53 -1 52 1 0.8 0.4 1º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
3 BAZ NAVAS, ALBERTO MIGUEL 53 -1 53 0 0.2 0 1º LA FIGUEROLA RESORT
4 SEGUES LOPEZ, ANTONIO 54 0 51 3 2.8 2.2 1º FREAKANDRAW
5 BORRELL QUEROL, XAVIER 54 0 52 2 1.6 1.2 1º GELIDA P&P
6 LOPEZ SEYJO, ANTONIO 54 0 54 0 +0.5 +0.5 1º BLADE SHOOT
7 RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO 54 0 55 +1 +0.7 +0.7 1º MANRESA 2008
8 CODINA DONAIRE, JOAN 54 0 55 +1 +0.8 +0.8 1º bonÀrea B
9 FIGUEROLA PADRO, CARLOS 54 0 55 +1 +1.1 +1.1 1º URGELL
10 MASIP SERO, JOSEP JOAN 54 0 56 +2 +2.1 +2.1 2º LA FIGUEROLA RESORT
11 ESPINAL FREIXAS, ANTONI 54 0 56 +2 +2.4 +2.4 1º @KIPILLU.CAT
12 LLONCH CAPELLA, JOSE 54 0 57 +3 +2.6 +2.6 3º URGELL
13 CUCURULL SOLE, LLUIS 54 0 57 +3 +2.7 +2.7 2º URGELL
14 CASTELLA ESTRUCH, JAUME 54 0 58 +4 +4.4 +4.4 1º bonÀrea A
15 CASTILLO PLA, RAUL 55 +1 50 5 4.6 3.8 2º @KIPILLU.CAT
16 SOLER CEGARRA, MELCIOR 55 +1 53 2 1.7 1.5 1º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
17 CASTELLO TIZON, RAFAEL 55 +1 54 1 1.1 1.1 1º P&P BONMONT
18 ROS ARGANDOÑA, MARIANO 55 +1 54 1 0.8 0.8 2º bonÀrea A
19 JOUNOU TOMAS, XAVIER 55 +1 56 +1 +0.6 +0.6 2º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
20 BALDILLOU VALLS, JOAN 55 +1 57 +2 +2.4 +2.4 4º URGELL
21 HERNANDEZ SURROCA, DANIEL 56 +2 53 3 2.7 2.5 1º LLEIDA TEAM G.
22 FERNANDEZ BOILLOUX, HORACE ANDRE 56 +2 54 2 2.4 2.4 1º FORA LIMITS OULETS
23 RODRIGUEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL 57 +3 54 3 2.9 2.9 2º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
24 RIAL PLA, JOAN 57 +3 56 1 1.1 1.1 2º bonÀrea B
25 SUBIRA SERENTILL, MARIO 57 +3 56 1 1.0 1.0 1º TOT GREENS LLEIDA
26 LEON HUGUET, ANTONIO 57 +3 57 0 0.3 0.3 1º INELCA MULLIGAN A
27 LLORET ROIG, VICENÇ 57 +3 57 0 0 0 3º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
28 FERNANDEZ CAMPON, MIGUEL ANGEL 57 +3 58 +1 +1.2 +1.2 2º P&P BONMONT
29 LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR 58 +4 55 3 3.3 3.3 3º @KIPILLU.CAT
30 SEGARRA CODINA, RAMON 58 +4 55 3 3.3 3.3 2º LLEIDA TEAM G.
31 MARTI PALAU, XAVIER 58 +4 55 3 2.6 2.6 2º FORA LIMITS OULETS
32 MORANTE MARTINEZ, LALO 58 +4 56 2 1.8 1.8 3º LLEIDA TEAM G.
33 TARRIDA BARRANCO, VICTOR 58 +4 57 1 0.6 0.6 2º GELIDA P&P
34 GOMEZ TRIGO, ANTONIO 58 +4 58 0 +0.1 +0.1 3º P&P BONMONT
35 MARIN RAMOS, MIQUEL 58 +4 59 +1 +1.3 +1.3 3º bonÀrea A
36 CURTO ESCARDO, PERE 58 +4 59 +1 +1.5 +1.5 4º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
37 MARGALEF SALLES, CARLES 59 +5 56 3 3.1 3.1 2º MANRESA 2008
38 SUBIRA PALAU, JORDI 59 +5 58 1 1.3 1.3 2º TOT GREENS LLEIDA
39 BESORA PALOU, TONI 59 +5 59 0 0.4 0.4 4º bonÀrea A
40 CAMPRUBI GRATOVIL, JAIME 59 +5 59 0 0 0 4º @KIPILLU.CAT
41 MALLEU LLADO, JOSEP 59 +5 60 +1 +0.6 +0.4 2º BLADE SHOOT
42 SOBREVIA ZARAGOZA, DAVID 60 +6 58 2 1.8 1.8 3º TOT GREENS LLEIDA
43 BLANCO MARTINEZ, JESUS 60 +6 58 2 1.8 1.8 1º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
44 HABERMEYER SAN MARTIN, RICARDO 60 +6 60 0 0.2 0.4 3º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
45 VAZQUEZ RIANCHO, CARLOS 60 +6 60 0 0 0.2 3º MANRESA 2008
46 FARRENY COSTA, HERMENEGILD 60 +6 60 0 +0.1 0.1 3º bonÀrea B
47 AMENOS BOSCH, GERARD 61 +7 59 2 1.9 1.9 2º FREAKANDRAW
48 ARRUGA CANTALAPIEDRA, SERGIO 61 +7 60 1 1.1 1.3 3º GELIDA P&P
49 CULLERE JOVE, MARC JORDI 62 +8 59 3 3.4 3.4 3º FREAKANDRAW
50 LOPEZ LUQUE, ISABEL 62 +8 59 3 2.9 2.9 4º TOT GREENS LLEIDA
51 NIN BISBAL, JORDI 62 +8 61 1 1.4 1.6 3º BLADE SHOOT
52 CASTILLO VAZQUEZ, JUAN 62 +8 61 1 0.6 0.8 4º LLEIDA TEAM G.
53 CHAO PARADAS, LUIS 62 +8 64 +2 +1.7 +1.5 2º INELCA MULLIGAN A
54 QUINTANA AGUILERA, DIEGO 63 +9 57 6 5.9 5.9 3º FORA LIMITS OULETS
55 FUENTES ANGULLO, RICARDO 63 +9 60 3 3.3 3.5 2º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
56 TENOR GUERRERO, JOAQUIN 63 +9 62 1 0.6 0.8 3º INELCA MULLIGAN A
57 SERRANO LEON, DANIEL 63 +9 62 1 0.6 0.8 2º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
58 MARTINEZ CHICO, ANGEL 64 +10 62 2 1.8 2.0 3º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
59 LOPEZ CACHARRO, PERE 65 +11 60 5 4.9 5.1 3º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
60 SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL 65 +11 64 1 0.8 1.0 4º GELIDA P&P
61 ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE 66 +12 59 7 7.3 7.3 4º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
62 GIRO ESCUR, JAUME 66 +12 59 7 6.7 6.7 4º FREAKANDRAW
63 FREIXENET FONTSECA, LLUIS 67 +13 62 5 4.9 5.1 4º FORA LIMITS OULETS
64 ARTEAGA PADILLA, JOSE MARIA 67 +13 68 +1 +0.7 +0.5 4º BLADE SHOOT
65 ARNAU SAIZ, RAIMON 68 +14 63 5 4.5 4.7 3º LA FIGUEROLA RESORT
66 BARREYRO SEJAS, JOSE CARMELO 68 +14 67 1 0.6 0.8 4º LA FIGUEROLA RESORT
67 GARCIA ROS, JOSEP 69 +15 67 2 2.0 2.2 4º bonÀrea B
68 ROMERO RUIZ, JORDI 71 +17 67 4 3.8 4.0 4º INELCA MULLIGAN A
69 CEBRIAN IRURITA, FRANCISCO JOSE 71 +17 70 1 0.9 1.1 4º MANRESA 2008
70 MARTINEZ BERLANGA, JOSE MANUEL 74 +20 71 3 3.3 3.5 4º P&P BONMONT
71 HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE 100 +46 100 0 +0.2 0 4º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO

Publicitat:Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesFederació Catalana de Pitch and PuttDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Botiga on-line de Golf i Pitch and PuttJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Dissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el Golf