Classificació individuals jornada 1 Tercera divisió oest 2013


1 - PITCH & PUTT LA FIGUEROLA,   Tercera divisió oest 2013

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 BARREYRO SEJAS, JOSE CARMELO 50 -4 48 2 1.8 0.6 1º LA FIGUEROLA RESORT
2 MARTINEZ BERLANGA, JOSE MANUEL 54 0 50 4 4.1 3.3 1º P&P BONMONT
3 MASIP SERO, JOSEP JOAN 54 0 56 +2 +2.1 +2.1 2º LA FIGUEROLA RESORT
4 LLORET ROIG, VICENÇ 55 +1 55 0 0 0 1º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
5 MALLEU LLADO, JOSEP 55 +1 56 +1 +0.6 +0.6 1º BLADE SHOOT
6 CHAO PARADAS, LUIS 55 +1 57 +2 +1.9 +1.9 1º INELCA MULLIGAN A
7 ESPINAL FREIXAS, ANTONI 55 +1 57 +2 +2.4 +2.4 1º @KIPILLU.CAT
8 BALTES *, NICULAE 56 +2 57 +1 +0.9 +0.9 1º bonÀrea A
9 BORRELL QUEROL, XAVIER 57 +3 56 1 1.4 1.4 1º GELIDA P&P
10 GOMEZ MARTA, MARIO 57 +3 56 1 1.0 1.0 1º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
11 LOPEZ LEON, ALBERTO 57 +3 57 0 0.4 0.4 2º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
12 SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL 57 +3 57 0 0.3 0.3 2º GELIDA P&P
13 ROCA ROSICH, JOSEP 57 +3 57 0 0.1 0.1 2º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
14 ESTELLER PLA, ROGER 57 +3 57 0 0.1 0.1 3º GELIDA P&P
15 JOUNOU TOMAS, XAVIER 57 +3 57 0 +0.5 +0.5 3º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
16 LOPEZ SEYJO, ANTONIO 57 +3 57 0 +0.5 +0.5 2º BLADE SHOOT
17 BALDILLOU VALLS, JOAN 57 +3 60 +3 +2.6 +2.4 1º URGELL
18 LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR 58 +4 54 4 3.5 3.5 2º @KIPILLU.CAT
19 MARTINEZ MONTES, MANEL 58 +4 57 1 0.8 0.8 1º MANRESA 2008
20 SAURET MASANA, JORDI 58 +4 58 0 0.4 0.4 1º FREAKANDRAW
21 VALLS-TABERNER MONNE, MARIA DEL CARMEN 58 +4 58 0 0.3 0.3 1º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
22 HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE 58 +4 58 0 +0.1 +0.1 3º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
23 GOMEZ TRIGO, ANTONIO 58 +4 58 0 +0.1 +0.1 2º P&P BONMONT
24 RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO 58 +4 59 +1 +0.7 +0.7 2º MANRESA 2008
25 QUINTANA AGUILERA, DIEGO 59 +5 53 6 6.3 5.9 1º FORA LIMITS OULETS
26 NIETO SOGAS, JOSEP 59 +5 57 2 1.6 1.6 3º BLADE SHOOT
27 CASTILLO VAZQUEZ, JUAN 59 +5 58 1 0.6 0.6 1º LLEIDA TEAM G.
28 VAZQUEZ RIANCHO, CARLOS 59 +5 59 0 0 0 3º MANRESA 2008
29 PALLARES CASTELLO, VICENÇ 59 +5 60 +1 +1.1 +0.9 4º BLADE SHOOT
30 SUBIRA SERENTILL, MARIO 60 +6 59 1 1.0 1.0 1º TOT GREENS LLEIDA
31 HABERMEYER SAN MARTIN, RICARDO 60 +6 60 0 0 0.2 4º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
32 LEON HUGUET, ANTONIO 60 +6 60 0 +0.1 0.1 2º INELCA MULLIGAN A
33 SANCHEZ VAQUES, ALBERT 60 +6 61 +1 +1.3 +1.1 1º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
34 ARRUGA CANTALAPIEDRA, SERGIO 61 +7 60 1 0.7 0.9 4º GELIDA P&P
35 FERNANDEZ CAMPON, MIGUEL ANGEL 61 +7 62 +1 +1.4 +1.2 3º P&P BONMONT
36 CASTELLA ESTRUCH, JAUME 61 +7 65 +4 +4.3 +4.1 2º bonÀrea A
37 VILA GUARDIA, JOSEP MIQUEL 62 +8 59 3 3.2 3.2 2º LLEIDA TEAM G.
38 SEGUES LOPEZ, ANTONIO 62 +8 59 3 2.8 2.8 2º FREAKANDRAW
39 HERNANDEZ SURROCA, DANIEL 62 +8 59 3 2.7 2.7 3º LLEIDA TEAM G.
40 CIRCUNS COTS, JOAN 62 +8 60 2 2.2 2.4 3º INELCA MULLIGAN A
41 MARTINEZ CHICO, ANGEL 62 +8 61 1 1.4 1.6 2º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
42 ALBERICH ABELLO, JORDI 62 +8 61 1 1.3 1.5 1º bonÀrea B
43 SOLER LIBORI, HECTOR 62 +8 61 1 1.1 1.3 3º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
44 FIGUEROLA PADRO, CARLOS 62 +8 63 +1 +0.6 +0.4 2º URGELL
45 CASTELLA CIRCUNS, JORDI 63 +9 60 3 3.2 3.4 2º bonÀrea B
46 SAURET CLIMENT, PEDRO 63 +9 60 3 3.0 3.2 3º FREAKANDRAW
47 SERRANO LEON, DANIEL 63 +9 63 0 0.4 0.6 2º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
48 PERONA MEDINA, DAVID 63 +9 63 0 0.3 0.5 4º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
49 ROJAS LOPEZ, JUAN 63 +9 63 0 0.1 0.3 4º LLEIDA TEAM G.
50 DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL 63 +9 64 +1 +0.6 +0.4 4º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
51 ARNAU SAIZ, RAIMON 64 +10 60 4 4.3 4.5 3º LA FIGUEROLA RESORT
52 FERNANDEZ BOILLOUX, HORACE ANDRE 64 +10 62 2 2.3 2.5 2º FORA LIMITS OULETS
53 SERRA ABELLO, MARC 64 +10 62 2 1.6 1.8 3º bonÀrea B
54 GONZALEZ LOPEZ, FRANCISCO 64 +10 62 2 1.6 1.8 4º P&P BONMONT
55 SUBIRA PALAU, JORDI 64 +10 63 1 0.9 1.1 2º TOT GREENS LLEIDA
56 ESPINAL FREIXAS, JOSEP 64 +10 64 0 0 0.2 3º @KIPILLU.CAT
57 BOSCH GARCIA, JORDI 65 +11 66 +1 +0.8 +0.6 3º bonÀrea A
58 LOPEZ CACHARRO, PERE 66 +12 61 5 4.7 4.9 3º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
59 CISCAR ARNAU, LLORENÇ 66 +12 61 5 4.6 4.8 4º @KIPILLU.CAT
60 ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE 67 +13 60 7 7.2 7.4 4º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
61 VILADEGUT TRILLA, CARLES 67 +13 63 4 4.0 4.2 3º TOT GREENS LLEIDA
62 CUCURULL FA, JOSEP M 67 +13 67 0 0.4 0.4 3º URGELL
63 SEGU SARABIA, JORDI 68 +14 63 5 4.8 5.0 4º INELCA MULLIGAN A
64 CULLERE JOVE, MARC JORDI 68 +14 65 3 3.2 3.4 4º FREAKANDRAW
65 PICO MORENO, CARLES 69 +15 59 10 9.7 9.7 3º FORA LIMITS OULETS
66 LLOP RUPEREZ, ANTONI 69 +15 66 3 3.4 3.6 4º FORA LIMITS OULETS
67 FARRE SURIA, ROMAN 69 +15 66 3 3.2 3.4 4º URGELL
68 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 70 +16 69 1 0.8 1.0 4º MANRESA 2008
69 ROCA ALGUERO, ANTONIO 72 +18 68 4 3.9 4.1 4º LA FIGUEROLA RESORT
70 MARIN RAMOS, MIQUEL 72 +18 74 +2 +1.7 +1.5 4º bonÀrea A
71 FARRENY COSTA, HERMENEGILD 74 +20 74 0 +0.2 0 4º bonÀrea B
72 SOBREVIA ZARAGOZA, DAVID 100 +46 100 2 2.0 2.0 4º TOT GREENS LLEIDA

Publicitat:Dissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Jocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Botiga on-line de Golf i Pitch and PuttDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfFederació Catalana de Pitch and PuttHostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'Empúries