Classificació individuals jornada 1 Quarta divisió centre G2 2012


1 - PITCH & PUTT SANT CEBRIÀ,   Quarta divisió centre G2 2012

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 CLARAMUNT VICENTE, MIQUEL 55 +1 52 3 3.3 2.9 1º OULETS FORA LIMITS
2 FERNANDEZ BOILLOUX, HORACE ANDRE 55 +1 54 1 1.4 1.4 2º OULETS FORA LIMITS
3 TENOR GUERRERO, JOAQUIN 56 +2 53 3 3.0 2.8 1º INELCA - MULLIGAN A
4 LEON HUGUET, ANTONIO 56 +2 54 2 1.5 1.5 2º INELCA - MULLIGAN A
5 DOCAMPO GARCIA, SONIA 57 +3 52 5 4.7 4.3 1º CLUB ESPORTIU LOPI
6 MATEU PALAU, XAVIER 57 +3 54 3 2.6 2.6 1º DOUBLE BOGEY
7 LOPEZ LEON, ALBERTO 57 +3 56 1 0.7 0.7 1º TEMPO TEAM SORIANO A
8 NAVARRETE GARCIA, LUIS MIGUEL 57 +3 57 0 +0.4 +0.4 1º FORAT EN 1 - ARCS LLACUNA
9 RAMOS GUERREIRA, FRANCISCO JAVIER 58 +4 56 2 1.7 1.7 1º C.G. NATACIO MONTJUÏC B
10 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP 58 +4 56 2 1.7 1.7 1º TEIA RUSKY TEAM
11 MARTI GONZALEZ, OSCAR 58 +4 57 1 1.4 1.4 1º P&P TEIA B
12 MARTINEZ ORTEGA, PEDRO 59 +5 54 5 4.6 4.6 1º PITCH & PUTT LA GARRIGA B
13 CHINCHILLA ALADID, JOSE 59 +5 56 3 3.1 3.1 2º PITCH & PUTT LA GARRIGA B
14 GARRIGA POMAR, FRANCISCO RAFAEL 59 +5 57 2 1.6 1.6 2º FORAT EN 1 - ARCS LLACUNA
15 LOPEZ LOSADA, MANUEL 59 +5 57 2 1.6 1.6 2º P&P TEIA B
16 HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE 59 +5 58 1 1.2 1.2 2º TEMPO TEAM SORIANO A
17 NIETO ESTEBAN, ALEJANDRO 60 +6 55 5 5.1 5.1 2º CLUB ESPORTIU LOPI
18 CHAO PARADAS, LUIS 60 +6 58 2 1.7 1.7 3º INELCA - MULLIGAN A
19 CASAN LLUCH, FELIX JOSE 61 +7 54 7 6.7 6.7 1º CASINO MASNOU
20 CASTRO RUBIO, JUAN JOSE 61 +7 56 5 4.7 4.7 3º PITCH & PUTT LA GARRIGA B
21 GOMEZ DOMINGUEZ, ENRIC 61 +7 58 3 2.9 2.9 3º FORAT EN 1 - ARCS LLACUNA
22 CONESA ARMERO, JAIME 61 +7 59 2 1.6 1.6 3º P&P TEIA B
23 ASPA PUIG, JORDI 62 +8 57 5 5.4 5.4 4º P&P TEIA B
24 BOADA SUBIRANA, MARC 62 +8 58 4 3.5 3.5 1º MANRESA 2010
25 LEAL AGUILAR, SALVADOR 62 +8 59 3 2.6 2.6 3º TEMPO TEAM SORIANO A
26 RODRIGUEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL 62 +8 61 1 1.0 1.2 4º TEMPO TEAM SORIANO A
27 SAENZ GRIÑO, ALBERT 62 +8 61 1 1.0 1.2 3º CLUB ESPORTIU LOPI
28 CANO VICENTE, JORDI 62 +8 63 +1 +1.1 +0.9 4º INELCA - MULLIGAN A
29 REQUEJO BONILLA, OSCAR 63 +9 57 6 5.5 5.5 2º C.G. NATACIO MONTJUÏC B
30 POZO ALCANTARA, ANTONIO 63 +9 59 4 4.2 4.2 1º SANT CEBRIA INVICTUS
31 BARCELON MAICAS, FERNANDO 63 +9 60 3 2.5 2.7 1º JUEGO CORTO
32 ALGUACIL GALLARDO, JUAN ANTONIO 64 +10 54 10 9.7 9.7 1º C.E. LA COLMENA
33 GARCIA RAMOS, ANTONIO 64 +10 59 5 4.5 4.5 3º OULETS FORA LIMITS
34 SAENZ OLLE, JOAQUIM 64 +10 61 3 3.3 3.5 4º CLUB ESPORTIU LOPI
35 NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS 64 +10 61 3 3.2 3.4 1º LOS OTROS GALLITOS
36 MONTEIRO FERRER, JOAN MARIA 64 +10 61 3 2.6 2.8 4º FORAT EN 1 - ARCS LLACUNA
37 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 64 +10 62 2 1.7 1.9 2º TEIA RUSKY TEAM
38 RUBIO GARCIA, ANTONIO 65 +11 58 7 7.2 7.2 1º G.CASTELLAR AND P&P
39 GARCIA AZORIN, PEDRO 65 +11 58 7 7.0 7.0 2º C.E. LA COLMENA
40 VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP 65 +11 59 6 5.9 5.9 2º MANRESA 2010
41 SERRAS XAMANI, MIQUEL 66 +12 54 12 11.8 11.8 1º FORAT EN 1 - MASSO AMBIENTAL
42 COLINA ALGORA, MARIANO 66 +12 55 11 10.9 10.9 3º C.E. LA COLMENA
43 GOMEZ CORREAS, ROBERTO 66 +12 61 5 5.4 5.6 2º DOUBLE BOGEY
44 SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO 66 +12 62 4 3.9 4.1 4º C.E. LA COLMENA
45 GELI ROIG, JOSEP M 66 +12 63 3 3.2 3.4 2º LOS OTROS GALLITOS
46 CARDONA TRIAS, FRANCESC 66 +12 63 3 3.0 3.2 3º TEIA RUSKY TEAM
47 BOIX BORRELL, JOSEP 66 +12 63 3 2.6 2.8 4º PITCH & PUTT LA GARRIGA B
48 CARRASCO GARCIA, OSCAR 67 +13 61 6 6.1 6.3 3º MANRESA 2010
49 XIMENES CASAS, CARLES 67 +13 64 3 2.6 2.8 2º SANT CEBRIA INVICTUS
50 PALENCIA SANTOYO, JUAN JOSE 67 +13 65 2 1.8 2.0 3º DOUBLE BOGEY
51 MENDOZA BLASCO, ANDRES 68 +14 67 1 1.4 1.6 3º LOS OTROS GALLITOS
52 FERNANDEZ VALDIVIA, JOAN ANTONI 69 +15 58 11 11.1 11.1 2º G.CASTELLAR AND P&P
53 REYES RAMOS, ALEJANDRO 69 +15 62 7 6.9 7.1 3º G.CASTELLAR AND P&P
54 FARRE GIBERT, ANTONI 70 +16 61 9 8.8 9.0 2º CASINO MASNOU
55 GILI LAVEDA, PAULI 70 +16 64 6 6.2 6.4 3º C.G. NATACIO MONTJUÏC B
56 GARCES CAMPO, ANTONIO 71 +17 60 11 10.7 10.9 4º G.CASTELLAR AND P&P
57 GORRIZ QUEVEDO, LUIS MIGUEL 71 +17 62 9 8.9 9.1 2º JUEGO CORTO
58 SORIANO GOMEZ, JUAN 71 +17 64 7 7.0 7.2 4º DOUBLE BOGEY
59 GIL MONCAYO, FRANCISCO LUIS 71 +17 65 6 6.3 6.5 3º SANT CEBRIA INVICTUS
60 SAMPER CHERTO, JORDI 71 +17 66 5 5.1 5.3 4º TEIA RUSKY TEAM
61 ROSELLO BROSSA, JOAN 71 +17 66 5 4.6 4.8 3º CASINO MASNOU
62 ALSINA POVILL, ANTONI 72 +18 62 10 10.0 10.2 2º FORAT EN 1 - MASSO AMBIENTAL
63 CASANOVAS CARRERAS, JORDI 72 +18 63 9 9.2 9.4 3º FORAT EN 1 - MASSO AMBIENTAL
64 MARTIN CAYUELAS, ANGEL 72 +18 66 6 6.2 6.4 4º OULETS FORA LIMITS
65 GIL LIANES, JAVIER 73 +19 60 13 12.6 12.8 4º SANT CEBRIA INVICTUS
66 ARNAU SANS, JOSEP MARIA 73 +19 65 8 8.3 8.5 4º FORAT EN 1 - MASSO AMBIENTAL
67 CARO GARCIA, ENRIQUE 74 +20 69 5 4.6 4.8 4º LOS OTROS GALLITOS
68 COLOM CACHO, FRANCISCO 75 +21 70 5 5.2 5.4 4º CASINO MASNOU
69 NOGUERA SAUS, JUAN 77 +23 70 7 7.3 7.5 4º C.G. NATACIO MONTJUÏC B
70 GARCIA ESPINAL, JOAQUIM 78 +24 73 5 4.5 4.7 4º MANRESA 2010
71 GORRIZ QUEVEDO, JAVIER 100 +46 100 5 5.0 5.0 3º JUEGO CORTO
72 GORRIZ QUEVEDO, ALBERTO 102 +48 93 9 9.3 9.5 4º JUEGO CORTO

Publicitat:Dissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Botiga on-line de Golf i Pitch and PuttFederació Catalana de Pitch and PuttDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'Empúries