Classificació individuals jornada 3 Quarta divisió nord 2009


3 - PITCH & PUTT MAS NOU,   Quarta divisió nord 2009

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 55 +1 50 5 4.7 3.9 1º TEIA RUSKY TEAM
2 ANDRES MISSE, SERGI 55 +1 55 0 0.2 0.2 1º SANT CEBRIA VERMELL
3 GARCIA PEÑA, JOSE Mª 57 +3 50 7 7.1 5.5 1º SANT CEBRIA GRIS
4 MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIERÂ 57 +3 52 5 4.7 4.3 1º GUALTA ARPI 96
5 MILLAN GARCIA, ANTONIO 58 +4 48 10 9.6 7.2 1º CLUB P&P CAN DRAGO B
6 QUELLOS RUHI, LLUIS 58 +4 53 5 5.2 5.0 2º SANT CEBRIA GRIS
7 CARDONA TRIAS, FRANCESC 58 +4 54 4 3.8 3.8 2º TEIA RUSKY TEAM
8 SURROCA CORET, JOSEP 58 +4 55 3 2.9 2.9 1º SEMAR
9 CARRERAS INVERNO, DANIEL 58 +4 57 1 1.0 1.0 1º AMICS FRANCIAC TEAM
10 VIDAL SERRAT, JAUME 58 +4 57 1 0.5 0.5 1º MAS GURUMBAU EPV
11 CARRILLO SEGURA, RAUL 59 +5 54 5 4.8 4.8 2º AMICS FRANCIAC TEAM
12 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA 59 +5 55 4 3.7 3.7 2º MAS GURUMBAU EPV
13 JORDANA AINOZA, JORDI 59 +5 58 1 1.3 1.3 2º SANT CEBRIA VERMELL
14 BERGES DOMENE, JOSE ANDRES 59 +5 58 1 0.6 0.6 1º FORRAIRES CLUB
15 MARTI BARRACHINA, JOSEP Mª 59 +5 61 +2 +2.2 +2 2º SEMAR
16 PEREZ MELLADO, OSCAR 60 +6 57 3 2.5 2.5 2º FORRAIRES CLUB
17 PICAS JORDA, RAMON 60 +6 58 2 1.6 1.6 1º SANT CEBRIA NEGRE
18 CODINA MIRO, ROGER 61 +7 54 7 7.4 7.4 1º CLUB ESPORTIU LA COLMENA
19 SAMPER CHERTO, JORDI 61 +7 55 6 5.7 5.7 3º TEIA RUSKY TEAM
20 FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO 61 +7 57 4 3.7 3.7 2º GUALTA ARPI 96
21 DALMAU BARTOMEU, MARC 61 +7 59 2 1.6 1.6 3º FORRAIRES CLUB
22 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO 61 +7 60 1 0.8 1.0 3º SEMAR
23 ESPINAL FREIXAS, ANTONI 61 +7 61 0 +0.5 +0.3 1º MAS GURUMBAU B
24 MAGALLON LECINA, VICENTE 62 +8 46 16 16.2 12.0 2º CLUB ESPORTIU LA COLMENA
25 VILLALONGA DELGADO, JORDI 62 +8 54 8 8.4 8.4 2º CLUB P&P CAN DRAGO B
26 ANGUITA NAVAS, MANUEL 62 +8 54 8 8.1 8.1 1º CMC FINESTRES
27 SANCHEZ ZAMORA, RAMON 62 +8 56 6 6.0 6.0 2º SANT CEBRIA NEGRE
28 CUENCA VILCHEZ, ISICIO XAVIER 62 +8 57 5 5.1 5.1 3º AMICS FRANCIAC TEAM
29 AGUILERA DELGADO, MANUEL 62 +8 57 5 5.0 5.0 1º HAG MONTSENY
30 VILA CORRAL, RAMON 62 +8 57 5 5.0 5.0 3º MAS GURUMBAU EPV
31 RADEMAKERS -, GUILLERMO BENJAMIN 63 +9 57 6 6.0 6.0 4º SEMAR
32 CAPELLA PALE, MARTI 63 +9 58 5 5.0 5.0 1º FRANCIAC XARRUPETS
33 GUELL MASMIQUEL, JOSEP 63 +9 58 5 4.8 4.8 3º SANT CEBRIA GRIS
34 BERNABE FARRERONS, FERRAN 63 +9 58 5 4.6 4.6 1º CRISTINENC
35 SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO 63 +9 59 4 4.1 4.1 3º GUALTA ARPI 96
36 FERRER MINGORANCE, FERNANDO 64 +10 55 9 8.8 8.8 3º CLUB ESPORTIU LA COLMENA
37 MAS LLOVERAS, JORDI 64 +10 59 5 4.9 4.9 2º FRANCIAC XARRUPETS
38 PEREIRA NUÑEZ, LLUIS 64 +10 59 5 4.7 4.7 4º AMICS FRANCIAC TEAM
39 MARTINEZ SAMBLAS, GABINO 64 +10 61 3 3.2 3.4 4º GUALTA ARPI 96
40 BORDAS FANES, JOSEP MARIA 64 +10 61 3 2.5 2.7 3º SANT CEBRIA VERMELL
41 MARTINEZ FERRE, VICENS 64 +10 63 1 1.3 1.5 4º FORRAIRES CLUB
42 PUJOL MORELL, Mª ASUMPCIO 65 +11 56 9 9.4 9.4 1º ROXJA CLUB ESPORTIU
43 RIBO PALAU, ORIOL 65 +11 59 6 5.9 5.9 2º ROXJA CLUB ESPORTIU
44 SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO 65 +11 59 6 5.5 5.5 4º CLUB ESPORTIU LA COLMENA
45 PRAT CASAS, PERE 65 +11 60 5 5.4 5.6 4º MAS GURUMBAU EPV
46 ESPINAL FREIXAS, JOSEP 65 +11 63 2 2.0 2.2 2º MAS GURUMBAU B
47 DIEGO RAYMOND, FERRAN 66 +12 58 8 8.0 8.0 3º CLUB P&P CAN DRAGO B
48 RAJOY FERNANDEZ, JOSE 66 +12 62 4 4.1 4.3 2º CMC FINESTRES
49 PUIG MASNOU, JORDI 66 +12 62 4 4.0 4.2 2º HAG MONTSENY
50 CISCAR ARNAU, LLORENÇ 66 +12 62 4 4.0 4.2 3º MAS GURUMBAU B
51 CASTRO ESPEJO, ANTONIO 66 +12 62 4 3.6 3.8 4º SANT CEBRIA VERMELL
52 SEPULVEDA GUTIERREZ, CARLOS 66 +12 64 2 1.8 2.0 3º CMC FINESTRES
53 GOMEZ COZAR, JUAN FRANCISCO 67 +13 60 7 6.7 6.9 2º CRISTINENC
54 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP 67 +13 61 6 6.3 6.5 4º TEIA RUSKY TEAM
55 PLA VERA, TONI 67 +13 61 6 5.5 5.7 4º SANT CEBRIA GRIS
56 PUIGDEVALL GARCIA, FRANCESC 68 +14 63 5 5.3 5.5 3º CRISTINENC
57 SIERRA PATZIC, SERGI 69 +15 51 18 18.0 16.2 4º CRISTINENC
58 ESPINAL FREIXAS, XAVIER 69 +15 64 5 5.4 5.6 4º MAS GURUMBAU B
59 MARTIN BOFILL, XAVIER 70 +16 61 9 9.2 9.4 3º FRANCIAC XARRUPETS
60 FAIXEDAS PORTAS, JOSEP 70 +16 64 6 6.0 6.2 3º HAG MONTSENY
61 SANTAFE MONTALBAN, XAVIER 70 +16 66 4 4.2 4.4 3º SANT CEBRIA NEGRE
62 PARERAS ISERN, SANTIAGO 71 +17 62 9 9.1 9.3 4º FRANCIAC XARRUPETS
63 AGUILERA DELGADO, FRANCESC XAVI 72 +18 68 4 3.7 3.9 4º HAG MONTSENY
64 MARIA GARCIA, ALBERT 74 +20 64 10 9.6 9.8 4º CLUB P&P CAN DRAGO B
65 CASTELLA CREUS, JORDI 75 +21 65 10 9.5 9.7 3º ROXJA CLUB ESPORTIU
66 SOLDEVILLA PRAT, JOSEP ANTON 76 +22 72 4 3.7 3.9 4º ROXJA CLUB ESPORTIU
67 CALVO FERNANDEZ, ANTONIO 78 +24 69 9 9.1 9.3 4º CMC FINESTRES
68 RIBO FRESQUET, FELIX 80 +26 71 9 9.3 9.5 4º SANT CEBRIA NEGRE

Publicitat:Jocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Dissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Dissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfHostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesFederació Catalana de Pitch and PuttBotiga on-line de Golf i Pitch and Putt