Classificació jornada 4 Interclubs Quarta divisió centre G3 2022
4 - PITCH & PUTT LLEIDA, Quarta divisió centre G3 2022
| Equip | IN1 | IN2 | IN3 | IN4 | FB1 | FB1 | FB2 | FB2 | IN | FB | TOT | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SWING MONTSENY | +0.6 | +0.6 | 5.3 | +0.6 | 1.6 | 4.7 | 3.0 | 4.5 | 3.5 | 13.8 | 17.3 | |
| 2 | PANTIQUET | 0.4 | 0.6 | 1.5 | 2.4 | 6.1 | 7.0 | 0.3 | 5.0 | 4.9 | 18.4 | 23.3 | |
| 3 | TROBADORS CLUB | +0.3 | 0.2 | 4.8 | 13.6 | 3.3 | 5.1 | 2.9 | 5.2 | 18.3 | 16.5 | 34.8 | |
| 4 | DEVILS SWING TEIA | 4.2 | 2.6 | 3.0 | 7.1 | 2.5 | 10.1 | 3.6 | 5.3 | 16.9 | 21.5 | 38.4 | |
| 5 | BIGTOPPED GOLF CLUB | 3.2 | 11.7 | 5.0 | 20.6 | 18.9 | 19.1 | 8.9 | 19.3 | 40.5 | 66.2 | 106.7 | |
| 6 | MAGIC TEAM | 1.0 | 6.0 | 7.9 | 12.2 | 9.8 | 10.1 | 14.4 | 18.9 | 27.1 | 53.2 | 80.3 | |
| 7 | RUSTICS DEL MONTSENY | 7.5 | 7.9 | 6.6 | 6.5 | 13.4 | 16.7 | 17.4 | 20.5 | 28.5 | 68 | 96.5 | |
| 8 | MENTA RURAL P&P | 5.8 | 4.6 | 4.0 | 4.5 | 6.7 | 12.8 | 2.1 | 4.8 | 18.9 | 26.4 | 45.3 | |
| 9 | TEIA A | 2.1 | 11.7 | 5.2 | 16.9 | 14.3 | 17.2 | 17.2 | 20.8 | 35.9 | 69.5 | 105.4 | |
| 10 | PEGADORES | 4.4 | 0.9 | 1.6 | 4.6 | 4.3 | 6.7 | 2.6 | 5.7 | 11.5 | 19.3 | 30.8 | |
| 11 | BROKERS 88 MCM OBRES | 4.7 | 2.5 | 15.1 | 5.7 | 5.8 | 19.1 | 0 | 0 | 28 | 24.9 | 52.9 | |
| 12 | ENJOY SANT CEBRIA | 5.4 | 0.2 | 5.1 | 6.8 | +0.9 | 6.9 | 12.7 | 20.7 | 17.5 | 39.4 | 56.9 | |
| 13 | SANT CEBRIA VERD | 1.8 | 9.0 | 11.3 | 7.9 | 4.8 | 8.1 | 8.8 | 11.3 | 30 | 33 | 63 |
Dades obtingudes de:
- En blau els jugadors que han baixat handicap, en vermells els que han pujat, i en negre els que mantenen.
- IN, FB i TOT corresponen a la suma de handicap dels jugadors.
- Equips ordenats segons la classificació a la prova, i jugadors segons la seva puntuació dins l'equip.





