Classificació jornada 8 Interclubs Quarta divisió nord 2019


8 - MAS PAGÈS GOLF I PITCH & PUTT,   Quarta divisió nord 2019

  Equip IN1 IN2 IN3 IN4 FB1 FB1 FB2 FB2   IN FB TOT
1 MAS PAGES +0.5 1.4 5.7 10.9 8.1 9.4 7.2 7.7   17.5 32.4 49.9
2 GOLF LLORET P&P +2.7 +3.7 0.1 3.6 +1.7 2.5 3.5 13.7   +2.7 18 15.3
3 ANGRY BIRDIES +2.9 3.9 +0.5 0.7 5.7 7.1 5.0 6.3   1.2 24.1 25.3
4 SANT CEBRIA INVICTUS +1.3 4.1 4.9 5.2 +0.2 4.9 1.5 10.3   12.9 16.5 29.4
5 VOLCANICS DE PERALADA +0.2 +0.3 3.1 6.4 0.2 2.0 6.7 8.1   9 17 26
6 TEAM FORNELLS 3.9 2.4 0.3 3.8 4.3 7.2 6.1 6.5   10.4 24.1 34.5
7 TROBADORS CLUB +0.6 0.5 +0.6 4.4 0.9 6.3 4.5 0   3.7 11.7 15.4
8 MARESME TEAM HCP1 4.0 1.6 9.1 0 7.5 9.8 4.8 9.6   14.7 31.7 46.4
9 4 CARRETERES MAS GURUMBAU 1.1 0.6 1.3 4.2 1.5 2.2 4.1 7.9   7.2 15.7 22.9
10 ALBATROS FORNELLS +0.7 3.9 14.2 10.0 9.9 19.5 5.9 7.5   27.4 42.8 70.2
11 P&P MAS NOU 4.0 4.6 6.1 14.1 5.6 12.2 3.6 0   28.8 21.4 50.2
12 MAS TORRELLAS 0.2 0.4 3.5 1.2 0.7 6.8 2.7 9.0   5.3 19.2 24.5
13 FRANCIAC PUTT 1.2 1.9 +2.7 +1.3 3.2 7.3 +1.9 3.6   +0.9 12.2 11.3
14 PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT 1.5 13.7 1.9 0.3 3.8 5.6 +0.2 3.6   17.4 12.8 30.2
15 ELS PITXONS DE FRANCIAC 3.6 10.5 5.5 16.8 7.4 20.1 10.7 17.9   36.4 56.1 92.5
16 CLUB DE GOLF I P&P PALAMOS 4.1 10.8 9.7 0 13.2 20.9 7.2 9.4   24.6 50.7 75.3
17 9 FRANCIAC 5.3 10.0 11.6 13.1 8.2 11.9 14.2 15.5   40 49.8 89.8


  • En blau els jugadors que han baixat handicap, en vermells els que han pujat, i en negre els que mantenen.
  • IN, FB i TOT corresponen a la suma de handicap dels jugadors.
  • Equips ordenats segons la classificació a la prova, i jugadors segons la seva puntuació dins l'equip.
Publicitat:Dissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Jocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesBotiga on-line de Golf i Pitch and PuttFederació Catalana de Pitch and Putt