Classificació fourballs jornada 8 Tercera divisió est 2019


8 - GOLF LLORET PITCH & PUTT,   Tercera divisió est 2019

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 VILA CORRAL, RAMON 50 -4 51 +4 +3.6 +3.6 1º GOLF LA GARRIGA P&P
BOIX LLOPIS, ALBERT +1 +0.9 +0.9
2 COLL REYNE, ALBERT 51 -3 50 0 +0.4 +0.5 1º ELS MATINERS DE FRANCIAC
JULIA GELABERT, JORDI 2 3.3 3.2
3 HERNANDEZ LORENTE, ORIOL 53 -1 52 0 +0.2 +0.2 1º CHICAGO G. CLUB
MARTINEZ GORDI, JORDI 1 0.9 0.9
4 CUZZOLIN, FERRUCCIO 53 -1 52 0 +0.2 +0.2 1º GOLF LLORET FORAT - 19
ROCHE PAMIES, JOAN 1 0.9 0.9
5 FANDO ORTEGA, EDGAR 53 -1 53 0 +0.3 +0.3 2º CHICAGO G. CLUB
LOPEZ SANTO DOMINGO, JORDI 0 +0.1 +0.1
6 SALO SANCHEZ, JOSEP 54 0 50 4 5.4 5.3 2º ELS MATINERS DE FRANCIAC
GALLEGO BERTRAN, GERARD 8 9.8 9.7
7 LOPEZ LEON, ISRAEL 54 0 52 1 1.3 1.3 1º TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
TORRAS MUNTANE, JAUME 2 1.6 1.6
8 ABOLAFIO GARCIA, FRANCISCO ANGEL 54 0 52 2 2.1 2.1 1º HCP1 MARE NOSTRUM
FERRERA ROS, ALEX 2 3.3 3.3
9 CRESPO GAGO, JOAN MANEL 54 0 53 1 0.6 0.6 1º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
TORO COLL, JUAN CARLOS 1 1.1 1.1
10 GARCIA RIBO, ROGER 54 0 54 +3 +2.8 +2.8 1º GELIDA P&P
CABARROCAS PONS, ALBERT 3 4.1 4.1
11 DIAZ ROBLES, ANTONIO 55 +1 49 2 3.3 3.2 1º GUALTA EL TER
PEREZ ROJAS, JUAN MANUEL 11 15.4 15.3
12 PARADA SOLER, JOSEP 55 +1 50 2 2.8 2.7 1º FORAT NEGRE
DORCA MERCADER, JAUME 5 5.8 5.7
13 FUSTER CARBO, MARTA 55 +1 51 3 4.1 4.1 1º GUALTA TRAMUNTANA
ECHEVARRIA CHAVES, ENRIQUE 5 5.7 5.7
14 JIMENEZ GOMEZ, MANUEL 55 +1 52 0 0.3 0.3 1º PANTIQUET
SARTO SOLIVA, JORDI 4 5.4 5.4
15 PUIG SAIS, FRANCESC 55 +1 52 2 1.6 1.6 2º FORAT NEGRE
MALLAFRE MIRA, JOAN 3 4.4 4.4
16 SEGALES GUY, ADAM 55 +1 54 1 1.3 1.3 1º QUIMRIERA.COM
RUIZ LOPEZ, CASSIA 1 1.4 1.4
17 VILLATORO HERRERO, JOSEP 55 +1 54 0 0.3 0.3 1º CASTELLO
ELIAS FAJULA, ENRIC 1 1.4 1.4
18 LLAVINA SERRADELL, JAIME 55 +1 56 +2 +1.7 +1.7 1º VALLROMANES B
HOLMES, MARILYN 0 0.1 0.1
19 SANCHO CRESPI, ANTONI 56 +2 50 4 4.5 4.4 2º QUIMRIERA.COM
MUSSONS TORRAS, MARC 6 8.1 8.0
20 CANTOS VERGES, GUSTAVO 56 +2 52 4 4.5 4.5 2º TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
CAMI SANAHUJA, JOSEP 5 5.5 5.5
21 JUANIAS CASALS, JORDI 57 +3 55 0 +0.1 +0.1 2º GELIDA P&P
DOMENECH FIESTAS, ALBERT 3 4.2 4.2
22 SOLANO REYES, GERARD 57 +3 56 +2 +1.8 +1.8 1º FRANCIAC SWING FACTORY
SUREDA ALSINA, PERE 2 2.3 2.3
23 SOMS COLPRIM, JOSEP 57 +3 56 1 1.0 1.0 2º GOLF LLORET FORAT - 19
MATEU BREA, FRANCESC 1 1.3 1.3
24 GISPERT MAROT, MANUEL 58 +4 54 1 0.7 0.7 2º HCP1 MARE NOSTRUM
CAMPS DOMENECH, ENRIQUE 5 6.1 6.1
25 GROS MELLADO, JOAQUIN 58 +4 56 2 3.0 3.0 2º CASTELLO
MORETA BURCH, JOAQUIM 2 3.1 3.1
26 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE 59 +5 57 +1 +0.8 +0.8 1º TEIA B
MEDINILLA GARCIA, JOSE 2 1.9 1.9
27 MARTINEZ OVIEDO, BELARMINO 60 +6 58 1 1.0 1.0 2º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
CONTRERAS PEREZ, ANTONIA 2 2.8 2.8
28 JORNET BONET, MARTA 61 +7 54 6 7.7 7.7 2º FRANCIAC SWING FACTORY
GOMEZ JORNET, JORDI 8 10.6 10.6
29 GELATS COLLS, JOSEP MARIA 62 +8 58 3 4.1 4.1 1º SANT CEBRIA GRIS
COSTA DIEZ, JOSEP LLUIS 5 6.3 6.3
30 ABALLANET GIMENEZ, DAVID 62 +8 59 1 1.4 1.4 2º GUALTA TRAMUNTANA
ANDUJAR RAMOS, MANUEL CARLOS 3 4.1 4.1
31 MINGUET SORRIBAS, JOAN POL 62 +8 59 2 3.3 3.3 2º GOLF LA GARRIGA P&P
SERRAS ROCA, RICARD 3 3.5 3.5
32 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO 63 +9 59 2 3.2 3.2 2º TEIA B
LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO 5 7.1 7.1
33 LUJAN CANO, JOSE ANTONIO 67 +13 64 0 0.3 0.3 2º PANTIQUET
GAFAROT ALBERTI, JORDI 3 4.4 4.4
34 LEON GUDIÑO, CONXI 69 +15 61 8 10.4 10.4 2º SANT CEBRIA GRIS
CEBRIA MECA, ANA ISABEL 9 11.5 11.5
35 CATALAN PURCALLA, ALBERT 69 +15 63 2 2.7 2.7 2º GUALTA EL TER
MUÑOZ PUNTI, XAVIER 7 8.9 8.9
36 TEJEO GAVILAN, ANTONIO 100 +46 100 4 4.8 4.8 2º VALLROMANES B
IBAÑEZ ARROYO, M.CARMEN 10 12.6 12.6

Publicitat:Jocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Federació Catalana de Pitch and PuttBotiga on-line de Golf i Pitch and PuttDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el Golf