Classificació per equips jornada 1 Tercera divisió oest 2013


1 - PITCH & PUTT LA FIGUEROLA,   Tercera divisió oest 2013

  Equip Individuals   Parelles   COPS   PUNTS
1 VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL LLORET ROIG, VICENÇ 55 MARTIN MOYA, ENRIC 51 220 +4 100
ROCA ROSICH, JOSEP 57 TORRELL SORIO, ANTONIO
JOUNOU TOMAS, XAVIER 57 CURTO ESCARDO, PERE 54
DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL 63 FORT LOPEZ, MARC
2 LA FIGUEROLA RESORT BARREYRO SEJAS, JOSE CARMELO 50 PELAEZ TEJON, RAUL 52 220 +4 90
MASIP SERO, JOSEP JOAN 54 GARCIA FERNANDEZ, EMILIO
ARNAU SAIZ, RAIMON 64 DOMINGUEZ PRIETO, ISIDRO 55
ROCA ALGUERO, ANTONIO 72 ROS MORENO, MARIANO
3 TEMPO TEAM BLUE & SORIANO GOMEZ MARTA, MARIO 57 RODRIGUEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL 52 224 +8 80
LOPEZ LEON, ALBERTO 57 MOLINA MARTINEZ, IVAN
HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE 58 CABALLERO PUENTE, FRANCISCO JOSE 55
HABERMEYER SAN MARTIN, RICARDO 60 GOMEZ DOMINGUEZ, ENRIC
4 BLADE SHOOT MALLEU LLADO, JOSEP 55 NIN BISBAL, JORDI 53 224 +8 72
LOPEZ SEYJO, ANTONIO 57 LLOPART SALVANS, JORDI
NIETO SOGAS, JOSEP 59 CASTAN GOMEZ, VICENTE 57
PALLARES CASTELLO, VICENÇ 59 ARTEAGA PADILLA, JOSE MARIA
5 GELIDA P&P BORRELL QUEROL, XAVIER 57 ARNO IBARZ, JOSEP ANTON 55 226 +10 64
SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL 57 ARNO VILA, JULIA
ESTELLER PLA, ROGER 57 PARIS GIBERT, MARC 56
ARRUGA CANTALAPIEDRA, SERGIO 61 LOPEZ GONZALEZ, MARC
6 P&P BONMONT MARTINEZ BERLANGA, JOSE MANUEL 54 CASTELLO TIZON, RAFAEL 54 227 +11 56
GOMEZ TRIGO, ANTONIO 58 BLASCO ARROJO, JUAN JOSE
FERNANDEZ CAMPON, MIGUEL ANGEL 61 VALENCIA VALENCIA, DEYSY 54
GONZALEZ LOPEZ, FRANCISCO 64 LOPEZ GIMENEZ, CESAR
7 INELCA MULLIGAN A CHAO PARADAS, LUIS 55 MARTINEZ MUÑOZ, JOSE 53 230 +14 50
LEON HUGUET, ANTONIO 60 REY INFANTE, RICARD
CIRCUNS COTS, JOAN 62 CRUZ CUEVA, FRANCESC 59
SEGU SARABIA, JORDI 68 RODRIGUEZ GUIRAO, ANTONIO JOSE
8 @KIPILLU.CAT ESPINAL FREIXAS, ANTONI 55 PLA PARES, JAUME 54 231 +15 44
LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR 58 CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA
ESPINAL FREIXAS, JOSEP 64 VERDUGO CASANOVAS, JORDI 58
CISCAR ARNAU, LLORENÇ 66 MARTORELL ARMENTEROS, ROGER
9 MANRESA 2008 MARTINEZ MONTES, MANEL 58 LLEONART OLIVER, ROGER 57 232 +16 38
RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO 58 ROMEU CABALLERO, JORDI
VAZQUEZ RIANCHO, CARLOS 59 CEBRIAN IRURITA, FRANCISCO JOSE 59
GUIXARO TRANCHO, ROBERT 70 PAUL TEJEDOR, IGNASI
10 LLEIDA TEAM G. CASTILLO VAZQUEZ, JUAN 59 SEGARRA CODINA, RAMON 51 234 +18 33
VILA GUARDIA, JOSEP MIQUEL 62 MORENO ARANDA, JOAN
HERNANDEZ SURROCA, DANIEL 62 SANCHEZ GARSABALL, JAVIER 61
ROJAS LOPEZ, JUAN 63 SEBE FUENTES, JORDI
11 bonÀrea A BALTES *, NICULAE 56 SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP 53 235 +19 28
CASTELLA ESTRUCH, JAUME 61 GUARDIOLA MATONS, ISIDRE
BOSCH GARCIA, JORDI 65 ROS ARGANDOÑA, MARIANO 56
MARIN RAMOS, MIQUEL 72 ZAMORA SAMPERFECTO, JORDI
12 FREAKANDRAW SAURET MASANA, JORDI 58 AMENOS BOSCH, GERARD 55 238 +22 23
SEGUES LOPEZ, ANTONIO 62 ILLA LLADONOSA, CARLOS
SAURET CLIMENT, PEDRO 63 GIRO ESCUR, JAUME 57
CULLERE JOVE, MARC JORDI 68 VAZQUEZ RIBA, ENRIQUE
13 TECNOCIM ANOIA G. CLUB SANCHEZ VAQUES, ALBERT 60 FERNANDEZ SANCHEZ, LUIS 56 240 +24 19
MARTINEZ CHICO, ANGEL 62 MARTINEZ CHICO, XAVIER
SOLER LIBORI, HECTOR 62 GRANADOS REINA, JOSEP ANTONI 56
PERONA MEDINA, DAVID 63 PERONA MEDINA, FERNANDO
14 URGELL BALDILLOU VALLS, JOAN 57 NICOLAU MESSEGUE, XAVI 56 242 +26 15
FIGUEROLA PADRO, CARLOS 62 SATORRES LLOSES, FRANCESC
CUCURULL FA, JOSEP M 67 SALA COLLADO, FRANCESC 57
FARRE SURIA, ROMAN 69 SALA ARQUE, FRANCESC
15 TOT GREENS LLEIDA SUBIRA SERENTILL, MARIO 60 BELLO SOLE, MONTSE 53 244 +28 11
SUBIRA PALAU, JORDI 64 MASSOT FARRE, JOAN CARLES
VILADEGUT TRILLA, CARLES 67 IBAÑEZ SIERRA, CARLOS 71
SOBREVIA ZARAGOZA, DAVID 100 MARTINEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
16 bonÀrea B ALBERICH ABELLO, JORDI 62 GARCIA ROS, JOSEP 56 245 +29 7
CASTELLA CIRCUNS, JORDI 63 LLORACH CULLERES, JORDI
SERRA ABELLO, MARC 64 ALLUE PLA, RAMON 57
FARRENY COSTA, HERMENEGILD 74 RIBERA ROQUE, IGNASI
17 FORA LIMITS OULETS QUINTANA AGUILERA, DIEGO 59 MARTI PALAU, XAVIER 56 248 +32 3
FERNANDEZ BOILLOUX, HORACE ANDRE 64 ESCODA ESPINALT, JUAN
PICO MORENO, CARLES 69 AGUILAR MARTINEZ, JOAQUIN 61
LLOP RUPEREZ, ANTONI 69 GUERRERO LARA, JORGE
18 ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19 VALLS-TABERNER MONNE, MARIA DEL CARMEN 58 BLANCO MARTINEZ, JESUS 62 249 +33 0
SERRANO LEON, DANIEL 63 MARTINEZ QUESADA, MARIA
LOPEZ CACHARRO, PERE 66 SUBIRANA MONTARDIT, PEDRO 63
ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE 67 RODRIGUEZ SOLER, MARTIN

Publicitat:Botiga on-line de Golf i Pitch and PuttJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Dissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Federació Catalana de Pitch and PuttHostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el Golf